«
  1. Ana sayfa
  2. Genel
  3. Travian Oyunu Özellikleri Nelerdir?

Travian Oyunu Özellikleri Nelerdir?

TRAVİAN OYUNU OYNA

Online Travian oyunu, günümüzde oldukça popüler olan oyunlar arasında yer alıyor. Online olarak oynanan oyunun, milyonlarca oyuncusu bulunuyor. Oyun 10 yıl önce piyasaya çıktı ve 10 yıl boyunca sürekli olarak güncellendi. Güncellenen oyuna sürekli olarak da yenilikler eklendi. Bu nedenle oyunu uzun yıllardır oynayan ve sürekli olarak güncellemesini takip eden oyuncuları bulunuyor. Günümüzde savaş ve strateji oyunları daha çok seviliyor ve oynanıyor. Online Travian oyunu da aynı şekilde bir savaş ve strateji oyunu olduğu için yoğun talep gören bir oyundur. Oyun, saldırı ve savunma üzerine kurulu, oyuncusunu heyecanlandıran ve oyuna bağlayan özelliklere sahip olduğu için oynayan oyuncular, uzun bir zaman oyundan kopamıyor.

Travian Oyunu Özellikleri

Türk Travian oyna ya da Travian oynamak diye arama yapan çoğu oyuncu, oyun hakkında bilgi almak için araştırma yapıyor. Oyunu daha iyi nasıl oynarsın ya da oyunda dikkat edilmesi gereken kurallar nedir gibi birçok soru işareti bulunuyor. Oyun, herhangi bir hileye izin vermiyor. Bu nedenle, emeğe dayalı bir oyundur. Emek veren oyuncular da, oyundan ayrılamıyor. Oyun, köy kurmanıza ve bu köyü geliştirmenize izin veriyor. Köyünüzü geliştirmek için başka köylere saldırıp, ganimet toplamanız gerekiyor. Ve aynı zamanda sizin Köyünüze de başka oyuncular saldırı yapabiliyor. Bu noktada, sizin Köyünüzü savunmanız gerekiyor. Bu gibi özellikleri nedeni ile oyun, oyuncusuna sürekli heyecanlı anlar yaşatıyor. Oyunun hızlı gelişimine katkı sağlayan Travian server özellikleri de internet ortamında bulunabiliyor.

Oyun Hakkında Detay

Travian pvp indir dedikten sonra oyun uygulaması kolayca, cihazınıza iner. Oyun size farklı halklar arasında bir seçim yapmanızı ister. Ve siz bu seçeceğiniz halkın lideri olursunuz. Halkınızı siz yönetirsiniz. Askeri alanda askerler yetiştirebilirsiniz. Savunma için surlar inşa edebilirsiniz. Oyunda bulunan Galyalılar halkı, sadece savunma için oldukça iyidir. Savaş konusunda, pek savaş taraftarı bir halk değildir. Cermenler halkı ise Galyalıların aksine oldukça asi bir halktır. Savaş canlısı olan halk, doğru strateji izlendiği zaman büyük işler başarırlar. Son olarak Romalılar, oyunun acemileri için oldukça uygun bir halktır. Çünkü bu halk, çok dengeli bir yaşam sürerler. Travian online oyunundan daha fazla verim almak için ise Travian speed özelliği internetten indirilebilmektedir.

Bir Cevap Yaz

furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *