«
  1. Ana sayfa
  2. Genel
  3. Koridor çıta uygulaması – Duvar kağıdı çıtası

Koridor çıta uygulaması – Duvar kağıdı çıtası

Koridor çıta uygulaması – Duvar kağıdı çıtası

Koridorunuzda estetik görüntüye ihtiyacınız var fakat ne yapsanız görsellik açısından sizi tatmin etmiyor mu? İstediğiniz sonuca varmak ve aradığınız görüntüyü yakalamak aslında çok basit koridor çıta uygulaması yaparak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Düz çıta, duvar kağıdı üzerine çıta veya kalın ahşap modellerini kullanabilirsiniz. Renk seçebilir ve özgürce istediğiniz renk seçeneğini uygulayabilirsiniz. Desenler güzel fakat benim uygulayacağım alana yakışmıyor diyenler için düz duvar çıtası modelleri bulunmaktadır. Çıta malzemesi ile neler yapabilirsiniz? Mesela ailenizle veya tek başınıza çekildiğiniz fotoğrafı çerçeveletmek yerine düz ya da desenli çıtalardan birini seçerek çok şık çerçeve fonunu yakalayabilirsiniz. Boyutu ve düzeni tamamen sizin elinizde hoşunuza gidecek en güzel görüntüyü elde edebilirsiniz.

Duvar kağıdı çıtası nedir?

Öncelikle güzel duvar kağıdı modeli seçmekle işe başlamalısınız. Uygulanması kolay bir yöntem fakat usta tarafından yapılması tercih edilir. En ufak hatada duvar kağıdını çöpe atmak zorunda kalabilirsiniz. Duvar kağıdını yapışkanı aracılığı ile uygulayacağınız bölgeye yapıştırarak işin bir kısmını halledilir. Ardından kurumaya bırakılan duvar kağıdı çıtası iyice yapışmasının ardından üzerine duvar çıtası istediğiniz şekillerde uygulanır.

Duvar çıtası alırken nelere dikkat edilmeli?

Alacağınız çıtanın öncelikle ürün kalitesini kontrol etmeniz gerekmektedir. Ardından çıta üzerinde bulunan deforme var mı? Varsa görüntüyü etkileyecek mi? Bunlarla kontrollerinize başlayabilirsiniz. Uygulanacağı alana montajı gerçekleşirken düzenli ve titiz çalışılması gerekiliyor. Aksi halde ters hamlede ürünün zarar görmesi mümkündür. Boya ve boyama şekline özen gösterilmelidir. Yapılacak kötü boya sonucu tüm emekleriniz boşa gidebilir. Pütürlü veya boya dalgalı gözükebilir. Eğer duvar kağıdı üstüne uygulanacaksa öncesinde uygun pozisyon seçilip öyle yapıştırılması gerekilir. Yanlışlık olduğunda geri çevirmesi epey zahmetlere yol açacaktır.

Duvar çıtası uygulama fiyatı

Duvar çıtası uygulaması fiyat kullanılacak malzemenin boyutu, kullanılan boya ve yapılacak işlemler üstüne belirlenir. Ürün modeli ahşap veya poliüretan ise buda fiyat değişikliği sağlayacaktır. İletişime geçerek fiyat bilgisi almanızda fayda var.

https://www.polure.com/

Bir Cevap Yaz

furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *